Zapowiadamy już dziś największe zawody gimnastyki artystycznej w Polsce: XV międzynarodowe zawody IRINA CUP – 29-30.04 !

pełnowymiarowy plakat jest zamieszczony poniżej tekstu informacji

Zapowiadaliśmy, że w tym roku wydarzeń klubowych nam nie zabraknie… i już dziś zapraszamy na największe zawody gimnastyki artystycznej, organizowane w Polsce: na 15 (już!) międzynarodowe zawody Irina Cup ! Odbędą się one w dniach 29-30 kwietnia, na naszej Hali Sportowej przy VII LO, na ul Wawelskiej 46 w Warszawie.

I choć do końca miesiąca będziemy wciąż przyjmować kolejne zgłoszenia uczestnictwa – już dzisiaj możemy obiecać, że na zawodach będziemy mogli – po raz kolejny – zobaczyć absolutnie najlepsze w świecie gimnastyczki z całego świata, uczestniczki mistrzostw świata, mistrzostw Europy, igrzysk olimpijskich… Zawody organizowane przez klub UKS Irina Warszawa – od lat na całym świecie cieszą się (zasłużonym) szacunkiem i uznaniem: za możliwość rywalizacji na najlepszym światowym poziomie, za docenianą obiektywność ocen, i sprawną organizację (za którą jak zawsze serdecznie dziękujemy Rodzicom!). A gwarantem wysokiej jakości zawodów jest oczywisty fakt, że ich główną organizatorką jest osoba o niekwestionowanych przez międzynarodowe środowisko gimnastyczne uznaniu, kompetencji i osiągnięciach: Pani Irina Lortkipanidze! 

Oczywiście zawody będą dostępne do oglądania na całym świecie za pośrednictwem transmisji internetowej z całości dwudniowej rywalizacji. Link do oglądania (a także player) oczywiście będzie dostępny bezpośrednio na naszej stronie www. Będzie także możliwość zamówienia zdjęć i filmów z występów zawodniczek.

Serdecznie zapraszamy jednak wszystkich Państwa na trybuny – aby bezpośrednio z nich obejrzeć niepowtarzalne widowisko, jakim będą występy najlepszych polskich i zagranicznych gimnastyczek. Już dziś możemy obiecać rywalizację i występy na najwyższym światowym poziomie! 

Wkrótce dalsze informacje o zawodach – między innymi, kogo będziemy mieli przyjemność oglądać!… Wstęp na zawody – oczywiście będzie wolny.

Zapraszamy także firmy zainteresowane, aby zaprezentować się na tych największych polskich zawodach – chętnie nawiążemy współpracę, umożliwimy postawienie stanowiska. 

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie