UKS Irina – złote medale dla naszych zawodniczek na międzynarodowych zawodach gimnastyki artystycznej Happy Cup w Belgii!

W miniony weekend (11-13.11.2022) zawodniczki UKS Irina – Olivka Maslov, Nadia Dynkiewicz, Nargis Usupowa, Pola Tygielska – rywalizowały w Belgii, w Brukseli, na międzynarodowych zawodach gimnastyki artystycznej „Happy Cup”. Mamy dwa złote medale  w rywalizacji FIG w wieloboju! a to wcale nie wszystko! W rywalizacji FIG z zawodniczkami z z 23 państw – Olivka Maslov oraz Nargis Usupowa wywalczyły złote medale w wieloboju, Olivia zdobyła także 4 złote medale z poszczególnych finałów z przyborami. Nadia Dynkiewcz – zakończyła zawody na miejscu 8, Pola Tygielska była na miejscu 24.

Dziewczynki startowały także w konkurencji non-FIG: Nargis Usupova – złoto w wieloboju! Nadia Dynkiewcz – 8 miejsce  wielobój (i piąte miejsce we wstążce), Pola Tygielska – 20 miejsce wielobój (dziesiąta we wstążce). 

Olivia Maslov otrzymała jeszcze jedno – bardzo sympatyczne – wyróżnienie: została Miss PERSONALITY! 

Olbrzymie gratulacje dla całej naszej drużyny, olbrzymie podziękowania dla p. Iriny Lortkipanidze – Trenerki naszego teamu – oraz obecnym na wyjeździe Rodzicom za opiekę i przygotowanie dziewczynek do startu.  BRAWO! GRATULACJE! DZIĘKUJEMY!