Gimnastyka dla Polaków – gimnastyczne święto na warszawskim Torwarze!

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, oraz członkini kadry narodowej juniorek w gimnastyce artystycznej Olivia Maslov (zawodniczka UKS Irina) zaprasza na święto gimnastyki 19 listopada na warszawskim COS Torwar! Nie może Was zabraknąć!

A już szczególnie nie może was zabraknąć o godzinie 13:00 – bo właśnie wtedy będziemy mieli możliwość obejrzeć piękny pokaz gimnastyczny w wykoniu Olivki! Zapraszamy! Obecność – rzecz oczywista – obowiązkowa! 
 
Olivia Maslov – UKS IRINA WARSZAWA
WIELOKROTNA MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI
Chcecie zobaczyć naszą Olivię??? Przyjdźcie na Torwar 19.11. o godzinie 13:00 i sami przekonajcie się kto jest najlepszy!

 

Galeria zdjęć naszej zawodniczki, Olivi Maslov (z zawodów Happy Cup w Belgii)

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie