Unity Cup – za nami. Dopisała forma zawodniczek, dopisała nawet pogoda!

Dwudniowa rywalizacja na gimnastycznej planszy – dobiegła końca… Przy pełnych trybunach mogliśmy oglądać wspaniałą rywalizację gimnastyczek z 11 państw:  obecna była Argentyna, Armenia, Azerbejdżan, Bułgaria, Gruzja, Luksemburg, Mołdawia, Szwajcaria, Niemcy, Ukraina, no i oczywiście – Polska. Startowały zawodniczki od najmłodszych (2017 rocznik) po seniorki. Warto podkreślić – że doskonała organizacja zawodów i ich oprawa – mogła być zrealizowana dzięki aktywnemu wsparciu i dofinansowaniu zawodów przez Biuro Sportu i Rekreacji miasta Warszawy – za co należą się olbrzymie podziękowania! a przedstawicielka Biura była obecna na zawodach jako gość specjalny.

Całą rywalizację można było oglądać nie tylko bezpośrednio z trybun hali sportowej na ul. Wawelskiej 46 – zawody były transmitowane na żywo w internecie (transmisję zrealizowała – jak zawsze perfekcyjnie – firma RELL.PL). RELL.PL publikował też na stronie www na bieżąco wszystkie wyniki zawodniczek.

Rywalizacja uświetniona była występami specjalnym – grupy sportowej UKS Irina (na rozpoczęcie zawodów), oraz drużyny Gruzji (na zakończenie).

Dzięki zorganizowanemu przez Klub sklepikowi – zawodniczki mogły bez problemu na miejscu zaspokoić pragnienie i apetyt, a medale, pamiątkowe puchary, prezenty, oraz specjalne wyróżnienia dla MISS zawodów – mamy nadzieję że pozwoliły wszystkim zawodniczkom dobrze i miło zapamiętać rywalizację na zawodach zorganizowanych przez Klub UKS Irina Warszawa. Jesteśmy przekonani, że wiele z nich ujrzymy ponownie za rok w Warszawie na kolejnej edycji zawodów!

Już wkrótce – duży fotoreportaż z zawodów…