Dwie zawodniczki UKS Irina Warszawa – powołane do udziału w Mistrzostwach Europy 2024!

To dla naszego Klubu historyczna chwila. Aż dwie zawodniczki UKS Irina Warszawa otrzymały powołanie do udziału w Mistrzostwach Europy 2024 w Budapeszcie (Węgry) w składzie Reprezentacji Polski. Są to: Olivia Maslov, obecnie najlepsza polska juniorka (w ćwiczeniach indywidualnych) oraz Madoka Przybylska (w ćwiczeniach zespołowych). To zarówno dla zawodniczek, jak i dla Klubu – olbrzymia duma i wyróżnienie, fantastyczne podsumowanie wielu lat ciężkich treningów pod okiem pani Iriny Lordkipanidze – założycielki i głównej trenerki klubu UKS Irina. Olbrzymie gratulacje dla wyróżnionych zawodniczek i ich Trenerki!

Jest to rzadki przypadek, że aż dwie zawodniczki z jednego klubu otrzymują powołanie… i z całą pewnością ten fakt potwierdza, że UKS Irina Warszawa jest jednym z najlepszych klubów gimnastyki artystycznej w Polsce! Życzymy powodzenia naszym zawodniczkom, jak i całej polskiej reprezentacji – ale przy Olivii i Madoce będziemy trzymać kciuki mocniej!

Mistrzostwa odbywać się będą w dniach 22-26 maja 2024. Z zawodów będzie dostępna transmisja internetowa – o szczegółach jak ją oglądać wkrótce poinformujemy (niestety najprawdopodobniej nie będzie ona bezpłatna). Transmisja realizowana będzie przez GymTV Online.