Wspieramy nasz klub UKS Irina Warszawa – przekaż 1,5% podatku na zawodniczki klubu!

Składając coroczne PIT-y – mamy możliwość przeznaczenia 1,5% od naszych rocznych zobowiązań podatkowych na organizację pożytku publicznego (OPP). Serdecznie namawiamy Państwa – aby wypełniając je – wsparli Nasz klub: UKS Irina Warszawa. Bo czy można mieć wątpliwość co do dobrego ich wykorzystania – gdy pieniądze te będą wspierać rozwój waszych dzieci ćwiczących w Klubie gimnastykę artystyczną? Dziękujemy za każdą podarowaną złotówkę! Nie zmarnujemy jej!

Galopująca inflacja nie ułatwia Klubowi funkcjonowania… Koszty wynajęcia sal, organizacja zajęć, wszelkie opłaty – niestety od wielu miesięcy bardzo boleśnie rosną.  Przekazane na rzecz Klubu pieniądze przeznaczone będą na zapewnienie lepszych warunków do ćwiczeń wszystkim dziewczynkom uczęszczającym na zajęcia w Klubie.

Klub UKS Irina Warszawa jest wpisany do rejestru Organizacji Pożytku Publicznego. Szczegóły – jak wypełnić rubryki w PIT – na obrazku. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą podarowaną złotówkę!

w imieniu Zarządu UKS Irina Warszawa – Irina Lortkipanidze

Wszystkie kwoty otrzymane z przekazów na rzecz OPP dla UKS Irina Warszawa będą przeznaczone w całości na statutowe cele Klubu.

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie