Doskonały występ naszej drużyny w Grecji! 4 x złoto dla Olivii Maslov! Srebro dla całej drużyny!

Doskonale spisały się zawodniczki UKS Irina na zawodach o Puchar Helioupolis! Olivka Maslov wraca z kompletem 4 złotych medali (wszystkie przybory i wielobój)… a cała drużyna UKS Irina zdobyła na zawodach srebrny medal! Agata Krauze – brązowy medal w układzie z obręczą. Gratulacje także dla najmłodszej naszej uczestniczki zawodów – Lila Chmielnik zdobyła złoto w układzie z obręczą (i srebro w wieloboju!). Brawo dziewczyny! Wielkie gratulacje!

I oczywiście wielkie podziękowania za przygotowanie teamu UKS Irina do zawodów dla pani Iriny Lortkipanidze – trenera i sędziny zawodów, dziękujemy także rodzicom obecnym w Grecji – za opiekę nad dziećmi i pomoc organizacyjną!

Przed odlotem do Polski – udało się znaleźć chwilę wolnego czasu w Atenach na historię Grecji: zwiedzanie Akropolu. I choć trzęsienia ziemi w Grecji nie oszczędzały go – wciąż robi olbrzymie wrażenie.

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie