Zaraz po Nowym Roku – otwieramy sklep UKS Irina!

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie

Już w przyszłym roku będzie możliwe za pośrednictwem sklepu klubowego – zamawianie i kupowanie strojów gimnastycznych, przyborów, napalcówek dla naszych gimnastyczek! Oferta będzie warunkowana oczywiście zamówieniami, ale będziemy się starać spełniać Państwa kolejne potrzeby. Dalsze szczegóły – wkrótce! Poniżej przykłady – czym będziemy dysponować. W szczególności będą to stroje klubowe z logo Klubu UKS Irina, przewidujemy także stroje „imienne”, spersonalizowane – z nadrukiem imienia gimnastyczki. W sklepie będzie można także wystawić do sprzedaży strój do występów,  przybory – z których dziewczynki wyrosły…