Zawodniczki UKS Irina w składzie reprezentacji Warszawy juniorek w układach zbiorowych: złoto na Mistrzostwach Polski w Rumii!

W weekend 26-27 listopada 2022 w Rumi odbyły się, ostatnie z kalendarza PZG na bieżący rok, zawody w gimnastyce artystycznej – Mistrzostwa Polski w układach zespołowych. W kategorii juniorek, udział wzięła w rywalizacji reprezentacja Warszawy. W sześcioosobowym składzie reprezentacji aż dwie gimnastyczki – to zawodniczki UKS Irina! Są to: Maria Aszklar oraz Pola Świętochowska.

Reprezentacja Warszawy juniorek, z zawodniczkami UKS Irina  w składzie –  zdobyła złoty medal! Reprezentacja wyprzedziła na podium klub PTG Sokół Kraków, oraz UKS Jantar Gdynia (łącznie startowało 7 zespołów w kategorii junior). 

Gratulujemy zawodniczkom UKS Irina wspaniałych osiągnięć i doskonałych występów w reprezentacji Warszawy! Słowa uznania dla Trenerów!

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie