Helioupolis Cup 27-29.01.2023 – już za kilka dni nasze zawodniczki wystartują w Grecji!

Już w najbliższy weekend zawodniczki UKS Irina będą reprezentować Polskę na zawodach w Helioupolis (tuż obok Aten). Rywalizować będą z zawodniczkami z 12 krajów. Z zawodów dostępna będzie transmisja on-line. Szczegóły startów – w dalszej części  wpisu.

Nasz klub reprezentować będą: Nargis Usupova, Joanna Szczygieł, Olivia Maslov, Nadia Dynkiewicz, Zofia Jakoniuk, Matylda Kacperska, Agata Krauze, oraz Lilia Chmielnik. Powodzenia dziewczyny! Trzymamy za was kciuki!

Zawody rozpoczynają się w piątek, 27 stycznia – odbędzie się tego dnia próba maty. Zawody będzie można oglądać w internecie: transmisja realizowana będzie pod adresem:

https://e-talk.gr/heliupolis-cup/

(a jeśli będzie to możliwe, player dostępny będzie bezpośrednio na naszej klubowej stronie www), można także zamawiać zdjęcia – adres dla zmówień podany jest na zdjęciu poniżej. Dokładny plan zawodów – także na zdjęciach poniżej. Można także odwiedzić stronę zawodów – kliknij tutaj! 

Kliknij, aby powiększyć…

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie