Puchar Jesieni z Ochotą – zapraszamy na zawody w gimnastyce artystycznej organizowane przez UKS Irina! wstęp wolny!

Puchar Jesieni z Ochotą – UKS Irina

Zapraszamy serdecznie wszystkich w niedzielę 20 listopada 2022 na Halę Sportowa przy ul. Wawelskiej 46 w Warszawie (przy liceum im. J. Słowackiego), na godzinę 12:00  – na zawody gimnastyki artystycznej organizowane przez UKS Irina. Zawody realizowane są przy współpracy z Radą dzielnicy Ochota, i dofinansowaniu m. st. Warszawy – za co serdecznie dziękujemy!

Wyniki zawodów można będzie obserwować na bieżąco dzięki systemowi RELL SCORE!  , ale nie będzie prowadzona transmisja. Tym bardziej zapraszamy na trybuny! Szczególnie warto – bo występować będą także nasze najmłodsze zawodniczki – a one potrzebują naszych oklasków za piękne występy i ich ciężką prace na treningach! Zaczynamy o 12:00.

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie