Gimnastyka dla Polaków – pokaz Olivi Maslov oraz masterclass z Darią Varfolomeev!

Daria Varfolomeev

W sobotę 19.11.2022 – odbyła się wielka gala gimnastyczna pod egidą PZG – „Gimnastyka dla Polaków”. W jej trakcie mogliśmy zobaczyć szereg występów – w tym także piękny pokaz w wykonaniu naszej utalentowanej młodej gimnastyczki, Olivii Maslov! Na zakończenie imprezy odbył się trening masterclass z Darią Varfolomeev: wicemistrzynią świata w wieloboju w gimnastyce artystycznej oraz mistrzynią świata w układzie z maczugami, reprezentantką Niemiec (wynik z Mistrzostw Świata w Sofii’22).Cała impreza odbywała się w warszawskim Torwarze. Gala była jedną z form propagowania przez PZG zdrowego trybu życia i upowszechniania trenowania gimnastyki – w każdej jej odmianie. Zorganizowany masterclass z Darią Varfolomeev był dostępny dla gimnastyczek za darmo (co należy docenić), choć mimo przestrzeni dostępnych na głównej hali Torwaru – ilość uczestniczek musiała być ograniczona…  W treningu oczywiście brały udział zawodniczki UKS Irina!

Zapraszamy do obejrzenia dużej GALERII ZDJĘĆ Z MASTERCLASS – KLIKLNIJ TU!

 

Masterclass z Darią Varfolomeev – zawodniczki UKS  Irina Warszawa

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie