Oliwia Skłucka – UKS Irina… coś się kończy, coś się zaczyna…

Oliwia Skłucka, UKS Irina Warszawa, w układzie pokazowym; gimnastyka artystyczna, gimnastyka artystyczna dla dzieci, gimnastyka artystyczna dzieci, gimnastyka artystyczna warszawa, klub gimnastyki artystycznej, legion, Puchar Jesieni z Ochotą, UKS Irina, UKS Irina Warszawa, zawody, Oliwia Skłucka, Skłucka, układ pokazowy. pożegnanie Oliwii, zakończenie kariery zawodniczej
Oliwia Skłucka UKS Irina w układzie pokazowym

Trudno o tym pisać bez wzruszenia – ale ta chwila musiała kiedyś nadejść… Oliwia Skłucka, wybitna zawodniczka klubu gimnastyki artystycznej UKS Irina Warszawa, jedna z najlepszych zawodniczek w Polsce – podjęła decyzję o zakończeniu kariery zawodniczej… To bardzo trudny moment w życiu każdego sportowca. Koniec rywalizacji, odwiesić stroje startowe do szafy, podpisać na półce ostatni puchar i medal…  i rozpocząć nowy etap w życiu. Bo każdy koniec – to tylko nowy początek! Teraz czas na etap przekazywania wiedzy, doświadczenia – nowym pokoleniom gimnastyczek. Oliwia pozostanie z nami w Klubie – jako trener.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatniego (jako zawodniczka, bo na pewno nie ostatniego w ogóle) pokazu gimnastycznego w wykonaniu Oliwii – KLIKNIJ TUTAJ!!!

Oliwia – dziękujemy Ci za lata pięknych przeżyć sportowych, za osiągnięcia i sukcesy z których cieszyliśmy się wraz z Tobą, pozostaniesz niezapomnianym symbolem klubu UKS Irina – tym bardziej, że historię tego klubu będziesz nadal tworzyć – ale właśnie jako trener. Życzymy Ci kolejnych wspaniałych sukcesów, i wychowanek – które będą godnie Cię mogły kiedyś zastąpić. Powodzenia na tej nowej sportowej drodze życia!

gimnastyka artystyczna, gimnastyka artystyczna dla dzieci, gimnastyka artystyczna dzieci, Oliwia Skłucka, UKS Irina Warszawa, w układzie pokazowym; gimnastyka artystyczna warszawa, klub gimnastyki artystycznej, legion, Puchar Jesieni z Ochotą, UKS Irina, UKS Irina Warszawa, zawody, Oliwia Skłucka, Skłucka, układ pokazowy. pożegnanie Oliwii, zakończenie kariery zawodniczej
Oliwia Skłucka – razem z Trenerkami, prezesem klubu Panem S. Kardaszewskim i z koleżankami z klubu UKS Irina…
gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie