Gorące powitanie Olivki Maslov – brązowej medalistki Mistrzostw Europy Juniorek – na warszawskim lotnisku!

To nie mogło przejść bez echa… Na powracającą z Budapesztu z Mistrzostw Europy w gimnastyce artystycznej zawodniczkę UKS Irina – Olivkę Maslov, reprezentantkę Polski, i brązową medalistkę juniorek na tych zawodach, oczekiwał na lotnisku nasz liczny komitet powitalny! Były flagi, były kwiaty, prezenty i było oczywiście gorące „sto lat”! Gratulacje także trafiły do Madoki Przybylskiej – również zawodniczki UKS Irina – która występowała na Mistrzostwach Europy w składzie naszej „zbiorówki”. Było na co patrzeć – zrobiliśmy „szum”!

Brązowy medal Mistrzostw Europy to aktualnie największe osiągnięcie Olivii Maslov – choć już nie jest to pierwszy medal z międzynarodowych zawodów gimnastycznych FIG, a wśród tych medali bardzo często pojawiało się złoto.

Przywitanie naszej medalistki wzbudziło duże zainteresowanie wśród osób oczekujących na lotnisku, wiele osób dopytywało się jaki był powód tak licznej obecności i tak gorącego powitania Olivki – i często dołączali się do gratulacji, a nawet robione były z Olivką pamiątkowe zdjęcia… Nasza obecność zaskoczyła Olivkę, nie spodziewała się że tak wiele osób przybędzie na lotnisko z gratulacjami. A byli wszyscy, którzy tylko mogli: gimnastyczki, pani Irina, pan Sławomir Kardaszewski – prezes klubu, wszystkie trenerki pracujące w UKS Irina, rodzice… Szkoda jedynie, że (jak zwykle) nasze media sportowe nie pojawiły się i nie dostrzegły osiągnięć polskich gimnastyczek na tej jednej z największych imprez sportowych w w ciągu roku.  Nie mogło się oczywiście obyć bez symbolicznych (ale bezalkoholowych) szampanów na cześć gimnastyczki! Wspaniale było widzieć Olivkę i jej Mamę szczęśliwymi i wzruszonymi wśród tak wielu dobrze im życzących osób… i jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz będziemy mogli tak Olivkę witać.

Gratulacje także trafiły do pani Iriny Lordkipanidze – nie mogło być inaczej – bo bez jej pracy z Oliwką ten sukces by nie mógł zaistnieć.

Olbrzymie gratulacje – i dla Olivii Maslov, i dla Pani Trener! za osiągnięcia i wzruszenia, które nam dostarczyły! Zapraszamy do obejrzenia kilkunastu zdjęć z powitania Olivki na lotnisku.