Portal informacyjny dedykowany zawodom Irina Cup – jest już dostępny!

Irina Cup – to największy w Polsce, cieszący się w całym gimnastycznym świecie wielkim uznaniem turniej gimnastyki artystycznej. Turniej wymyślony, wykreowany i rozpropagowany na świecie przez panią Irinę Lortkipanidze, założycielkę także naszego klubu – UKS Irina. To będzie już XV edycja tych zawodów! W tym roku – już obecnie zadeklarowanych jest ponad 100 uczestniczek, zapewne już obecnie z ponad 20 klubów z całego świata… Taki turniej – musi mieć właściwą oprawę, swoje miejsce w elektronicznym świecie. I już ma!

Serdecznie zapraszamy na strony portalu Irina Cup – irinacup.uksirina.pl  Na jego stronach zostały umieszczone informacje o lokalizacji zawodów, informacje zgłoszeniowe, tam też publikowane będą późniejsze wyniki, zdjęcia… Tam też umieszczony będzie player, umożliwiający osobom nie będącym w Warszawie na obejrzenie całości rywalizacji za pośrednictwem transmisji internetowej. Tam również na bieżąco będą pojawiały się aktualne informacje – istotne zarówno dla kibiców, jak i dla uczestników turnieju.

Krótko mówiąc – będzie to miejsce w którym będziemy starali się zgrupować wszystkie informacje, dane, ciekawostki, zapowiedzi – dotyczące Irina Cup (29-30.04.2023). 

Zapraszamy na strony zawodów Irina Cup! Wystarczy kliknąć!

irinacup.uksirina.pl

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie