Zapraszamy dziewczynki do UKS Irina Warszawa! Nabory 2023/24 !

Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczynki w wieku od 4 lat do UKS Irina! Otworzymy przed nimi fascynujący i porywający świat gimnastyki artystycznej! Zarówno w grupach rekreacyjnych, jak i w grupach zawodniczych – dla każdej dziewczynki znajdzie się miejsce. Szczegóły dotyczące rekrutacji można uzyskać w każdej chwili pod numerem telefonu 690 585 502, a także za pośrednictwem zakładki „Kontakt„.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego! – kliknij tutaj!

Pod okiem Głównej Trenerki klubu, Pani Iriny Lortkipanidze, sędziny międzynarodowej (i olimpijskiej), a także pod opieką naszych pozostałych trenerek – zapewniamy bezpieczny i harmonijny rozwój fizyczny dzieciom, dostosowany zawsze do ich indywidualnych możliwości, pozwolimy im na stopniowe poznawanie i odkrywanie piękna jednej z najbardziej urzekającej z dyscyplin sportowych – Gimnastyki Artystycznej. Trening gimnastyczny pozwala nie tylko zbudować piękną sylwetkę, wyćwiczyć grację ruchu, ale także poprzez ćwiczenia obejmujące całe ciało zapewnia wzmocnienie całego organizmu, wytrzymałość, odporność, a regularność treningów buduje wewnętrzną dyscyplinę i pewność siebie. W kolejnych etapach rozwoju zapewnimy przyszłym mistrzyniom możliwość rywalizacji z rówieśniczkami: od klubowej po międzynarodową!

Dodatkowe informacje o grupach treningowych dla chętnych – można znaleźć także TUTAJ!

Zajęcia dla młodych adeptek gimnastyki odbywają się w Warszawie, w SP  85 przy ul. Narbutta 14, oraz w Hali Sportowej przy VII L.O. na ul. Wawelskiej 46. W naszym klubie panuje ciepła, przyjazna atmosfera, a rywalizacja jest jedynie uzupełnieniem współpracy i koleżeństwa. 

Klub organizuje zajęcia przez prawie cały rok: w lecie i zimie organizowane są obozy stacjonarne w Warszawie, a w lecie dodatkowo obozy wyjazdowe w różnych miejscach Polski. Organizowane są także obozy treningowe poza granicami Polski (m.in. Grecja, Bułgaria, Gruzja…).

Wszystkie dziewczynki w klubie objęte są ubezpieczeniem NNW i OC (kopie dokumentów są do wglądu na stronie www UKS Irina).

Zapraszamy do najlepszego klubu gimnastyki artystycznej w Warszawie: UKS Irina!